Czy strona BIP może zawierać dodatkowe treści? Usługa do prowadzenia BIP - program do BIP
Infolinia: 801 009 725 (z tel. kom. 42 29 80 241)
bip
bip
bip

oferta specjalna!

dla podmiotów edukacji

Czy strona BIP może zawierać dodatkowe treści?
Czy strona podmiotowa BIP może zawierać inne treści niż określone w Art. 6 ustawy z 6 września 2001 r.?
Podmioty zobligowane do publikowania treści informacji publicznej obowiązującej w myśl Art. 6 mogą zamieszczać inne informacje, jeśli są to informacje zawierające interes publiczny lub będące dokumentem urzędowym tj. w rozumieniu ustawy treścią oświadczenia woli lub wiedzy, utrwalonej i podpisanej w dowolnej formie przez funkcjonariusza publicznego w rozumieniu przepisów Kodeksu karnego, w ramach jego kompetencji, skierowana do innego podmiotu lub złożona do akt sprawy.
do góry wydrukuj
KONTAKT
Nasz adres
Formularz kontaktowy
Infolinia: 801 009 725
Telefon: 42 29 80 241
Faks: 42 29 80 242
bip