Biuletyn Informacji Publicznej
Miejsko Gminny Zespół Oświaty
Stanowiska Pracy w MGZO

Dyrektor:

Ewa Pręt

tel. 95 763 80 26

e-mail: mgzo@oswiata.drezdenko.pl


Zastępca Dyrektora:

             Aleksandra Wojciuszkiewicz

             e-mail: a.wojciuszkiewicz@mgzodrezdenko.pl


Główna Księgowa:

             Sylwia Urbaniak

             e-mail: s.urbaniak@mgzodrezdenko.pl


Zastępca Głównego Księgowego:

            Jakub Bartnicki

            e-mail: j.bartnicki@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko ds. Księgowości:

           Agnieszka Mazur

           e-mail: a.mazur@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko ds. Płac:

           Maria Rudkiewicz - Sobota

           e-mail: m.rudkiewicz@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko ds. Płac:          

         Elżbieta Lipiec

         e-mail: e.lipiec@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko ds. Obsługi Kasowej:

          Ewa Chmielewska

          e-mail: e.chmielewska@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko ds. Organizacyjno - Administracyjnych:

         Kazimiera Ambroziak

         e-mail: mgzodnko@poczta.onet.pl


Inspektor Ochrony Danych

          Hanna Klemczak

          e-mail: h.klemczak@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko Referent Prawny:

          Jagoda Węgrzyn-Frankowska

          e-mail: j.wegrzyn@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko ds. Pomoc Materialnej:

          Anna Rerus

         e-mail: a.rerus@mgzodrezdenko.pl


Samodzielne Stanowisko ds. Pomoc Materialnej:

      Monika Okińczyc

      e-mail: m.okinczyc@mgzodrezdenko.pl


Kierowcy:

Władysław Wika

Krzysztof Suchecki

Krzysztof Broka


Opiekun dowozu:

Jolanta Piotrowska

Ilona Cedro

Klaudyna Śpiewak - Piechota


INFORMACJE O DOKUMENCIE
Ilość wyświetleń: 1670
Wprowadzony przez: Hanna Klemczak
Data opublikowania: 2015-11-09 13:47:03
LISTA POPRZEDNICH WERSJI
Lista poprzednich wersji:
 
Pokaż starsze   
Data zmiany Redaktor Opis zmiany
2019-01-22 12:52:23 Hanna Klemczak
2019-01-22 12:52:08 Hanna Klemczak
2019-01-22 12:50:49 Hanna Klemczak
2019-01-22 12:50:07 Hanna Klemczak
2018-01-18 10:40:49 Hanna Klemczak
2018-01-18 10:37:17 Hanna Klemczak
2018-01-18 10:36:55 Hanna Klemczak
2018-01-18 10:32:24 Hanna Klemczak
2016-10-19 08:06:39 Hanna Klemczak
2016-10-19 08:06:10 Hanna Klemczak
 
Pokaż starsze