Infolinia: 422 980 241
bip
bip
bip

oferta specjalna!

dla podmiotów edukacjiPrzed rozpoczęciem pracy z oprogramowaniem zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi oraz programami z działu Download usprawniającymi przygotowanie materiałów do publikacji.


Wyników na stronę: 10 20 30

Dzięki zgłoszeniom, rozmowom, e-mailom wiemy co jest w nbip.pl najważniejsze dla redaktorów. Dlatego nbip.pl ma nową wersję panelu administracyjnego, która zawiera szereg użytecznych zmian i udogodnień.

O zaletach zmian można się przekonać podczas codziennej pracy z nowym panelem.

Oto najważniejsze udogodnienia:

-  nowa lista artykułów w zakładce Publikacje->Zarządzaj umożliwia sortowanie i jeszcze szybsze odnajdywanie wybranego artykułu do edycji.

- nowa lista wczytanych plików w zakładce Publikacje->Obrazy i pliki-> Zarządzaj umożliwia teraz sortowanie i znalezienie pliku po nazwie i inny parametrach.

- ustawienia konta subredaktora mają teraz użyteczną opcję, dzięki której można przypisać redaktora do wszystkich kategorii na raz, zamiast selektywnego dodawania do pojedynczych kategorii.

- odzyskiwanie loginu i hasła użytkownika odbywa się teraz automatycznie w oknie logowania. Po podaniu odpowiednich danych uwierzytelniających.

- wprowadzając nowy artykuł można od razu go zatwierdzić do publikacji.

- dla wygody została powiększona czcionka wybranych elementów.

Biuletyny bedą migrowane do nowej wersji panelu administracyjnego sukcesywnie do końca marca 2017 roku.

Czekamy na wszelkie pytania i uwagi, które prosimy przesyłać na email helpdesku lub przez formularz kontaktowy.

do góry wydrukuj
Została przeprowadzona zmiana prezentowanego logo BIP w części serwisów Biuletynów Informacji Publicznej. W celu osiągnięcia jeszcze większej spójności identyfikacji wizualnej wprowadzony został do użycia nowy logotyp. Kolejne zmiany nastąpią wkrótce i obejmą następne serwisy obsługiwane przez nbip.pl oraz pod markami partnerów.
do góry wydrukuj
Podczas przerwy konserwacyjnej wprowadzono techniczne zmiany w oprogramowaniu. Głownym celem było przeprowadzenie czynności zwiększających wydajność i szybkość prezentacji obciążonych dużą ilością danych Biuletynów Informacji Publicznej.
do góry wydrukuj
Informujemy, iż w dziale Prawo (http://t-p.pl/?id=107) można się już zapoznać z nowym rozporządzeniem w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.
do góry wydrukuj
Dobiegły końca prace związane z wdrażaniem zmian w panelach administracyjnych. Zmiany dotyczą głównie szaty graficznej i rozlokowania komponentów. Dobra funkcjonalność zostaje odtąd wsparta bardziej przejrzystym układem opcji uzupełnionych o symbole graficzne.
do góry wydrukuj
Wyniki przeprowadzonej przez NIK kontroli strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej oraz wybranych stron podmiotowych zawarte są w raporcie (pobierz).

Należy zwrócić uwagę na przedstwione w raporcie najczęstsze błędy przy prowadzeniu BIP.

Fragmenty raportu w dalszej częsci artykułu
do góry wydrukuj
W dniu 28 maja 2006 od godziny 14:49 do 14:55 przeprowadzane będą prace konserwacyjne oprogramowania. W tym czasie nie będzie możliwości dokonywania zmian w serwisach poprzez panel administracyjny. Jednocześnie publiczne strony bedą dostępne.

W wyniku przeprowadzonych prac nastąpiła zmiana modułu obsługującego edycję w trybie wizualnym. Większość funkcji działa analogicznie jednak znacznie poprawiono stabilność i szybkość fukcjonowania edytora wizualnego. Najważniejszą z nowych funkcji jest możliwość definiowania styli CSS już w edytorze tak aby na bieżąco uzyskiwać efekt najbardziej zbliżony do końcowego - widocznego w publicznej części serwisu.

Zachęcamy do zapoznania się z promocją TERAZ POLECAM, w której do końca czerwca 2006 można otrzymać do 12 dodatkowych miesięcy usługi bez abonamentu!
do góry wydrukuj
Zwiększono limit wielkości wczytywanych plików ze 100KB do 1MB.

Zmiana limitu dotyczy dokumentów PDF, DOC, XLS, PPT, ZIP.
do góry wydrukuj
Zmianie uległo definiowanie nagłówka kategorii i subkategorii.
Aby dodać lub zmodyfikować nagłówek do kategorii należy dokonać tego w menu KATEGORIE-ZARZĄDZAJ.
do góry wydrukuj
Opis najważniejszych wprowadzonych zmian w dalszej części publikacji.
do góry wydrukuj
 
1 do 10 z 13
KONTAKT
Nasz adres
Formularz kontaktowy
Infolinia: 422 980 241
Faks: 422 980 242
bip